GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagneglas 8493267
nr 849 3267
Champagneglas
2 st, 1700-/1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:15:53
350 kr
450 kr